• به نام خدواند جان و خرد رایانش ابری سپهر رایانش ابری سپهر اصفهان جایزه کاربرد پذیری نرم افزار تحت وب دوره آموزش اسکرام دوره آموزش جاوا اسکریپت رایانش ابری سپهر رایانش ابری سپهر جشن کتاب بازی گل و گیاه قهوه notebook keyboard mouse خاطره پرنده وب سایت سپهر وب سایت سپهر certificate certificate certificate certificate
رایانش ابری سپهر

هسته ی اصلی سپهر از سال 1385 و با ایده ی ایجاد یک سیستم کاملا ایرانی بر اساس تکنولوژی های نو تشکیل گردید. پس از آن این شرکت با نام رسمی رایانش ابری هوشمند سپاهان به شماره ثبت 52901 توانست خدمات متنوعی را در زمینه نرم افزار ارائه نماید.

سال

مشتری

وب سایت موفق

ارزشهای سپهر

رایانش ابری سپهر

سپهر عضو کارزار راه راستی است، اعضای این کارزار متعهد هستند به صداقت و دوری از دروغ در تمامی مراحل خدمت از پیش تولید تا خدمات پس از فروش

استیو جابز مالک افسانه ای اپل نقل قول معروفی دارد:

نوآوری تعیین می کند چه کسی رهبر باشد و چه کسی دنباله رو

innovation distinguishes between a leader and a followery to Brilliance

دومین ارزش اساسی سپهر اهمیت به تکنولوژی های نو، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و عرضه ی مدل های جدید کسب و کار است.

این موضوع سبب شده همواره به جای دنباله رو بودن آغازگر مدل های جدید ارائه ی خدمات در کشور عزیزمان باشیم.

رایانش ابری سپهر
رایانش ابری سپهر

نقل قولی از بروس لی هست که می گوید:

ســادگی کلــید نبوغ است.

Simplicity is key to Brilliance

معمولا ساده ترین راه بهترین راه است، ما در طراحی محصول، حل مشکلات و حتی ارتباط با مشتری همواره ساده ترین راه را انتخاب می کنیم.

  • سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
  • انجمن انفورماتیک ایران
  • انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
  • نماد اعتماد الکترونیکی

وظیفه ی اصلی سپهر

فراهم نمودن ابزارها و خدمات مورد نیاز هر یک از سرویس گیرندگان سیستم جهت انجام فعالیت تجاری و اقتصادی بر بستر وب است . در واقع سپهر پلتفرمی است شامل نرم افزار، افراد، شرکت ها، سازمان ها، تجربیات و اطلاعات که در کنار یکدیگر امکان تجارت الکترونیکی را برای سرویس گیرنده آسان، ارزان، کاربردی، هدفمند و هوشمند می سازند.

طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت در اصفهان

بر این اساس در زمینه ی فنی از آنجا که حاصل تحقیق ها و بررسی های اولیه، سرمایه گذاری بر تکنولوژی های حوزه ی پردازش ابری و cloud computing بود سعی شد با پیگیری و مهارت آموزی کادر فنی در تکنولوژی های حوزه ی پردازش توزیع شده clustering و تکنیک های رایانش ابری، بستر فنی مناسب جهت توسعه ی نرم افزار با این متدولوژی در شرکت فراهم شود.

به ما بپیوندید!

خدمات سپهر

فروشگاه ساز و طراحی سایت , اپلیکشن و ربات فروشگاهی

طراحی سایت ، فروش اینترنتی و شروع یک تجارت الکترونیکی هیچ وقت آسان تر و سریع تر از این نبوده است. سپهر مجموعه ی متنوعی از ابزارها و امکانات یکپارچه برای طراحی سایت شما را بر بستر رایانش ابری گردآوری کرده است تا شما بتوانید در عرض چند دقیقه وب سایت خود را به صورت رایگان افتتاح کنید. خدمات سپهر شامل : فروشگاه ساز و طراحی سایت بر بستر رایانش ابری، اپلیکیشن موبایل فروشگاهی ، ربات تلگرام فروشنده ، سئو سایت (بهینه سازی سایت) و طراحی قالب اختصاصی میباشد.

طراحی سایت در اصفهان، فروشگاه ساز اصفهان