همه ی چیزهایی که برای طراحی سایت شما لازم است قبلا آماده شده است !

از طریق سایت ساز سپهر به راحتی به صورت رایگان می توانید سایت خود را برای شرکت ، موسسه یا هر منظور دیگری ایجاد نمایید . با استفاده از تکنولوژی جدید رایانش ابری طراحی سایت شما در سریع ترین زمان ممکن به صورت خودکار ایجاد شده و در اختیار شما قرار می گیرد . آخرین و بهترین متدهای طراحی سایت حرفه ای همچون HTML5 ،AJAX ، Responsive Design و... همه با هم برای شما یک سایت بروز و کارآمد فراهم می کند .

ده ها قالب رایگان + طراحی اختصاصی سایت

قالب وب سایت مهمترین بخش سایت شما است. راه های متنوعی را برای بودجه های مختلف پیش بینی کرده ایم که به شرح زیر است :
  • بیش از 20 قالب رایگان برای شروع
  • سفارش طراحی قالب اختصاصی
  • خودتان قالب طراحی کنید!
طراحی فروشگاه و وب سایت

نا محدود صفحه و زیر صفحه

ساده ترین راه برای ایجاد یک زیر صفحه این است که آن را بگیرید و روی منوی اصلی بیندازید . یا برای حذف یک صفحه تنها آنها درون سطل آشغال بیندازید .
نامحدود صفحه در وب سایت منوی وب سایت

کاربری بسیار ساده

طراحی حرفه ای سایت هیچ وقت آسان تر از این نبوده است . برای چینش صفحات تنها کافی است بخش مورد نظر خود را از جعبه ابزار بگیرید و روی محل مورد نظر رها کنید .
کاربری ساده وب سایت کاربری ساده وب سایت

دامنه ی اختصاصی

علاوه بر ساب دامین سپهر، به تعداد نامحدود دامنه یir. .com .net و... می توانید ثبت کرده و به سایت خود متصل نمایید .
دامنه وب سایت

فرم ساز

با ایجاد وب سایت نیاز به ایجاد فرم هایی برای دریافت اطلاعات از کاربران پیش می آید . برای مثال شما نیاز دارید برای استخدام در شرکت خود فرمی را برای کارجویان در سایت خود قرار دهید . یا مایلید به جای روش قدیمی فکس سفارشات از این به بعد از طریق سایت شما برای شما ارسال شود . با فرم ساز شما به راحتی می توانید فرم های متنوعی ایجاد کرده و در سایت بگنجانید . به محض پر شدن فرم ها برای شما پیامک و ایمیل ارسال می شود و شما از طریق بخش مدیریت می توانید همه ی فرم های خود را مدیریت کنید .
فرم ساز وب سایت

گالری فیلم و عکس

با امکان درج دسته ای ده ها عکس با یک بار آپلود به صورت خودکار در سایت درج می شوند و شما خواهید توانست در عرض چند دقیقه به سایت خود یک گالری فیلم و عکس حرفه ای اضافه کنید .
فیلم و عکس در وب سایت

یک مکان دائمی در گوگل

ابزارهای خاص طراحی شده در سپهر کمک می کند سایت شما به راحتی در صفحات اول گوگل دیده شود. مواردی نظیر ایجاد اتوماتیک سایت مپ، درج کلمات کلیدی، درج متاتگ ها و ...
همچنین خدمات تخصصی سئو سایت برای گوگل در سپهر برای شما ارائه می شود.

درخواست مشاوره برای سئو
بهینه سازی وب سایت برای گوگل

منوی چند مرحله ای

در صورتیکه سایت شما هزاران صفحه دارد اینکه مخاطب شما به راحتی بتواند به بخش های مختلف دسترسی پیدا کند موضوع بسیار مهمی است. دیگر زمان منوهای پیش رونده ی ساده گذشته است. با مگامنوهای چند مرحله ای کاربر شما به راحتی به بخش مورد نظر خود دسترسی پیدا می کند.
منو چند مرحله ای وب سایت

نسخه ی موبایل / تبلت

امروزه تعداد بازدید کنندگانی که سایت شما را از موبایل می بینند خیلی بیشتر از کسانی است که سایت را با کامپیوتر می بینند. سپهر قابلیت کامل برای طراحی سایت های ریسپانسیو را داراست . سایتهایی که در همه ی دستگاه ها نظیر موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده می شوند.
وب سایت ریسپانسیو

طراحی سایت های چند زبانه

سپهر تمامی نیازها برای ایجاد یک کسب و کار بین المللی را داراست . به راحتی می توانید سایتی به زبان انگلیسی ، عربی و ... ایجاد کنید.
همچنین به خاطر تکنولوژی ابری هم کاربران داخل و هم کابران خارج ایران از سرعت مناسبی بهره مند خواهند بود چیزی که در مدل های قدیمی امکان پذیر نیست.
وب سایت چند زبانه

کلمات کلیدی و ارتباط معنایی

تمامی بخش های سپهر به ماژول ارتباط معنایی متصل است . این موضوع سبب می شود بخش های مختلف سایت شما ارتباط معنادار خود با یکدیگر را به کاربر و موتورهای جستجوگر نمایش دهند.
این امر هم باعث افزایش بازدید شما و هم باعث بهبود رتبه ی شما در گوگل می گردد.
کلمات کلیدی وب سایت

فروشگاه اینترنتی؟ آیا می توانم فروشگاه هم داشته باشم؟

در سپهر علاوه بر سایت امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین محصولات هم دیده شده است . برای مشاهده ی امکانات مربوط به فروشگاه ساز به صفحه ی بعد مراجعه کنید .
رایانش ابری سپهر طراحی سایت و فروشگاه ساز سپهر