شما هم همکار سپهر شوید

در صورتیکه مایلید از خدمات سپهر برای دوستان، همکاران یا مشتریان خود استفاده نمایید، سپهر 4 سطح همکاری را در نظر گرفته است. هر سطح بسته به توان کاری شما و میزان کاربری که دارید متفاوت است.

همکاری در فروش

اگر شما صاحب یک وب سایت، کانال تلگرام یا پیج پر بازدید اینستاگرامی هستید میتوانید از این روش کسب درآمد نمائید.
با عضویت در بخش همکاری در فروش سپهر به شما یک کد همکاری تعلق می گیرد، آن کد را تبلیغ میکنید هر کاربری که از طریق لینک شما به سپهر برسد و خرید کند برای شما پورسانت همکاری محاسبه می شود.
درخواست کد همکاری در فروش
همکاری در فروش
بازاریاب سپهر

بازاریاب سپهر

اگر شما یک بازاریاب حرفه ای هستید یا کسانی را می شناسید که نیاز به وب سایت دارند و فکر می کنید با معرفی سپهر می توانید کاربران جدیدی را ترغیب به خرید از سپهر کنید می توانید از پلن بازاریابی سپهر استفاده کنید،
در این روش به ازای تعداد کاربر و میزان فعالیت شما درصدی بابت هر معرفی مشخص می گردد.
تفاوت این روش با روش قبلی در فیزیکی بودن معرفی سپهر و درصد بالاتر به ازای فروش است.
فرم درخواست بازاریابی

White label

این سطح بالاترین سطح همکاری است. در صورتیکه شما یک شرکت طراحی وب سایت، یا یک آژانس تبلیغاتی هستید و به صورت مداوم مشتریانی برای طراحی وب سایت دارید می توانید کل پلتفرم سپهر را بدون برند سپهر و با برند اختصاصی خود راه اندازی نمایید.
برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط لینک زیر را کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر...
White label
پاساژ اینترنتی

پاساژ اینترنتی

به واسطه ی معماری ابری سپهر این امکان وجود دارد که شما یک وب سایت مرکزی و چندین وب سایت زیر مجموعه داشته باشید. هر وب سایت مدیریت مستقل خود را داراست ولی مدیر کل می تواند بر وب سایت های زیر مجموعه نظارت داشته باشد.
اگر شما مدیر یک پاساژ واقعی یا مدیر یک صنف خاص یا یک مجموعه فروشگاه زنجیره ای هستید که مایلید به هریک از زیرمجموعه ها یک وب سایت اختصاصی بدهید پاساژ اینترنتی راه حل شماست.
فرم درخواست پاساژ

راه حل اختصاصی

چنانچه نیازمند به یک راه حل جامع و اختصاصی برای راه اندازی وب سایت، پورتال مرکزی، اتوماسیون و یا شبکه ی گسترده ی فروشندگی و کسب درامد هستید می توانید از راه حل اختصاصی یا Enterprise Solution رایانش ابری سپهر استفاده نمایید .

اطلاعات بیشتر...