سلام، من ربات فروشنده ی تلگرامی شما هستم!

ربات تلگرام

به جای یکی یکی چت کردن با مشتریان در تلگرام ، کار سفارش گرفتن را به من بسپارید!

ربات تلگرام سپهر با اتصال به فروشگاه اینترنتی شما کمک می کند تا کاربران شما بدون نیاز به ورود به وب سایت یا نصب اپلیکیشن تنها با ارسال پیام به ربات تلگرام در فروشگاه شما جستجو کرده و محصولات مورد نظر خود را در تلگرام پیدا نمایند.

ربات تلگرام سپهر همانند یک فروشنده ی مجرب مشتریان شما را از مرحله ی پیدا کردن محصول تا سفارش کالا، پرداخت آنلاین و نهایتا پیگیری سفارش از طریق تلگرام راهنمایی می کند.

فروشگاه ساز و طراحی سایت

طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر از قبل فروشگاه اینترنتی دارید، نگران انتقال اطلاعات نباشید!

ربات تلگرام

تلگرام، بهترین ابزار برای بازاریابی شبکه ای

اینکه عکس و اطلاعات محصول شما در تلگرام به صورت آماده برای کاربر ارسال می شود کمک می کند تا کاربر بتواند به راحتی کالای مورد نظرش را برای دوستان یا گروه های تلگرامی که عضو است فوروارد کند که این امر یکی از بهترین نوع تبلیغات ( تبلیغات شبکه ای) برای فروشگاه شما توسط ربات تلگرام خواهد بود.

ربات تلگرام
Telegram

تلگرام برای همه در دسترس و ساده است

فرقی ندارد مشتری شما یک نوجوان 12 ساله است یا یک مادربزرگ 70 ساله ، درسته که ممکنه این افراد بلد نباشند به وب سایت شما سر بزنند و فرم عضویت پر کنند اما مطمئنا هم تلگرام دارند و هم تا به حال تجربه ی چت کردن دارند.

ربات فروشنده تلگرام مثل یک فروشنده ی واقعی از شما سئوال میکند و مثل یک فروشنده ی واقعی به شما پاسخ می دهد.

تنها راه فروش از طریق اینستاگرام به کمک ربات تلگرام

دردسر های سفارش گرفتن از طریق دایرکت اینستاگرام را فراموش کنید، ربات تلگرام به صورت اتوماتیک سفارشات را میگرد، لینک پرداخت میدهد و پس از پرداخت در پنل سفارشات اطلاعات کامل مشتری را برای شما وارد میکند.

ربات
ربات تلگرام

بدون نیاز به عضویت/ لاگین، فقط با تلگرام

کافیه فقط یک بار به ربات فروشنده تلگرام تلفن تماس و آدرس داده باشید. ربات برای همیشه شما را می شناسد. می داند سفارشات قبلی شما در چه وضعی است و شما به چه کالاهایی بیشتر علاقه دارید.

جالبه ربات تلگرام نیازی به پسورد نداره ربات شما را از روی اسم و فاملیتون میشناسه!

خرید سریع در تلگرام

فرض کنید با کسی درحال چت کردن هستید و می خواهید به او پیشنهاد بدهید فلان کالا را خرید کند. با ربات آن کالا را پیدا کنید و پیام ارسالی ربات را برای شخص مورد نظر فوروارد کنید . در زیر پیام لینک خرید سریع از طریق تلگرام و مشاهده در سایت هست. از این راحتتر روشی سراغ دارید؟

ربات تلگرام

قیمت ها

فروشگاه الماس

دارندگان فروشگاه الماس

رایگان
فروشگاه الماس

دارندگان فروشگاه طلایی

رایگان
فروشگاه الماس

ربات بدون سایت

450,000 تومان