طراحی وب سایت پاساژ اینترنتی

   نویسنده: مجید علیزاده
1394/03/22
ایده ی من به جای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ایجاد چندین فروشگاه اینترنتی در زیر مجموعه ی یک وب سایت است. به این شکل که کاربر همه ی محصولات مورد نیازش را بتونه توی همین گروه از وب سایت ها خرید کنه .

 

به اشتراک بگذارید: 
 

ما در حال ساخت یکی از مدرن ترین پاساژ های خاورمیانه در تبریز هستیم. این ایده به ذهنمون رسیده که اگر بتوانیم نسخه ی اینترنتی پاساژ را هم داشته باشیم که هر مغازه برای خودش یک وب سایت-فروشگاه اینترنتی داشته باشه که محصولاتش را معرفی کنه و حتی بتونه فروش کنه . 

چیزی که برامون خیلی مهمه اینه که هر کس مدیریت جدا روی کالاها و گردش مالی داشته باشه و البته ما هم یک مدیریت کلی روی فروشگاه ها داشته باشیم.

بر اساس جستجو هایی که کردیم چنین نرم افزاری نیاز به زیرساخت خیلی قوی داره. آیا با رایانش ابری میشه چنین کاری کرد؟

برای این کار سپهر می تونه به ما کمک کنه؟

راه حل سپهر

به جرات می توان گفت سپهر به خاطر معماری خاص خودش تنها سیستم برای ارائه ی چنین ساختاری است. شما می توانید برای هر مغازه یک وب سایت درست کنید که کلا مدیریتی مستقل داشته باشد اما روی ساب دامین شما کار کند. و شما بر روی موارد اصلی آن کنترل داشته باشید.

حتی می توانید پلن های مختلف قیمتی برای فروشگاه ها ایجاد نمایید . یعنی یک فروشگاه که پول بیشتری پرداخت می کند امکانات بیشتری داشته باشد و ...

در حال حاضر چنین وب سایتی به صورت عمومی با بیش از 5000 وب سایت روی همین سایت به صورت عمومی راه اندازی شده است. در نتیجه وب سایت کنونی بهترین نمونه برای کاری است که می خواهید انجام دهید.

البته باید خاطرنشان کنیم این امکان تنها در نسخه ی سازمانی سپهر قابل استفاده است.

برای راهنمایی، مشاوره و خرید اینتر پرایس با ما تماس حاصل فرمایید.


امتیاز بدهید
32 نفر به اين مقاله راي داده اند
نظرات کاربران
ارسال نظر
پست های اخیر